Väggur 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGUR, 1800-talets andra hälft, fodralet fanérat i mahogny, urtavla med romerska siffror, ca 125x40 cm, lod medföljer
Pendel, nyckel saknas och kröndel saknas, lösa listdelar medföljer, ytskador
359127
2016-02-06