Väggur 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, 1800-talets andra hälft, fodralet fanérat i mahogny, urtavla med romerska siffror, ca 125x40 cm, lod medföljer

Pendel, nyckel saknas och kröndel saknas, lösa listdelar medföljer, ytskador

359127

2016-02-06