Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LOCKURNA, 1800-talets slut, Rörstrand, majolika, hänklar med stiliserade fabeldjur, i botten märkt Rörstrand, höjd ca 44,5 cm
Lockknopp defekt/ saknas, krackeleringar
359130
2016-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här