Lockurna Rörstrand

Lockurna Rörstrand
Lockurna Rörstrand
Lockurna Rörstrand
Lockurna Rörstrand
Lockurna Rörstrand
Lockurna Rörstrand
Lockurna Rörstrand
Lockurna Rörstrand

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOCKURNA, 1800-talets slut, Rörstrand, majolika, hänklar med stiliserade fabeldjur, i botten märkt Rörstrand, höjd ca 44,5 cm

Lockknopp defekt/ saknas, krackeleringar

359130

2016-02-06