Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD med skiva i alrotsfanér, oval, 1800-tal, svärtad fot, höjd 72, 65x45 cm

Slitage

359142

2016-02-06