Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, med 2 iläggsskivor, 4 STOLAR, 1900-tal, vitlackerat, bordet skyltmärkt: "Design Svante Skogh Sweden, bordets höjd 73, diameter110, totallängd 210 cm stolarnas sitthöjd 44 cm

ytskador

359144

2016-02-06