Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, omkring 1900, med chokladbrun läderklädsel och tennlikor, delvis skuren dekor

Slitage, lädret med repor , ena karmen lös

359149

2016-02-06