Fästmanssoffa

Fästmanssoffa
Fästmanssoffa
Fästmanssoffa
Fästmanssoffa
Fästmanssoffa
Fästmanssoffa
Fästmanssoffa
Fästmanssoffa

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, s.k. fästmanssoffa tvådelad, 1800-talets andra hälft, bronserad dekor, etikettmärkt "Myrstedts möbler", sitthöjd ca 38 cm

Slitage

359167

2016-02-06