Småskrifter mm 1700-1800- tal
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SMÅSKRIFTER, TAL MM, ca 40 st. 1700-1800-tal. Bl.a ekonomi, riksdagsprotokoll mm.
Flertalet tagna ur band eller oskurna. Flera ur Johan Axel Almqvist boksamling och med dennes stämplar. Några dubbletter.
359170
2016-02-10