Småskrifter mm 1700-1800- tal

Småskrifter mm 1700-1800- tal
Småskrifter mm 1700-1800- tal

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SMÅSKRIFTER, TAL MM, ca 40 st. 1700-1800-tal. Bl.a ekonomi, riksdagsprotokoll mm.
Flertalet tagna ur band eller oskurna. Flera ur Johan Axel Almqvist boksamling och med dennes stämplar. Några dubbletter.

Zustandsbeschreibung

359170

2016-02-10