Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

4 400 SEK

1 500 SEK

BORD, 1900-tal, mörkbetsad furu, höjd 76, 88x160 cm

Bruksslitage

359175

2016-02-06