Gipsbyst

Gipsbyst
Gipsbyst
Gipsbyst
Gipsbyst
Gipsbyst
Gipsbyst
Gipsbyst
Gipsbyst

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), kvinnoporträtt, i bemålad gips, monogramsignerad CBL, höjd 43 cm

Färgbortfall

359179

2016-02-06