Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, mahognyfaner, beslag i mässing, höjd 90, 83x45 cm, nyckel finns
Bruksslitage
359203
2016-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här