Gösta Henning

Gösta Henning
Gösta Henning
Gösta Henning
Gösta Henning
Gösta Henning
Gösta Henning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA HENNING (född 1914): Aftonstämning Lappland, signerad Gösta Henning, olja på duk, 62x50 cm

359204

2016-02-06