Soffa senempire

Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1800-tal, senempire, fanérad i mahogny, skulpterad dekor, randig klädsel, längd 171, sitthöjd 44 cm

Senare klädsel, klädsel med skador o fläckar, kompletterad rygg, smärre skador

359224

2016-02-06