Ljusstakar silver rokokostil

Ljusstakar silver rokokostil
Ljusstakar silver rokokostil
Ljusstakar silver rokokostil
Ljusstakar silver rokokostil
Ljusstakar silver rokokostil
Ljusstakar silver rokokostil
Ljusstakar silver rokokostil
Ljusstakar silver rokokostil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 st, snarlika, silver, rokokostil, en TESI 1954 resp. importstämplar, höjd 17,5 resp 18,5 cm

Bruksslitage

359230

2016-02-06