Skulptur hjortdjur

Skulptur hjortdjur
Skulptur hjortdjur
Skulptur hjortdjur
Skulptur hjortdjur
Skulptur hjortdjur
Skulptur hjortdjur

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, 1900-talets slut, vilande hjortdjur, vitmetall med förgylld dekor, höjd 50, längd 51 cm

359235

2016-02-06