Disk

Disk
Disk
Disk
Disk
Disk
Disk
Disk
Disk
Disk
Disk
Disk
Disk
Disk
Disk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DISK, samtida, tillverkad i gammal stil, grönmålad pärlspont med zinkskiva, låda och sluttande hylla, upphängningsanordning medföljer lös, höjd ca 92, 240x70 cm
PROVENIENS: Tullverket

Skador, sprickor

359250

2016-02-07