Sekretär
2016-02-07
359254
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal, fanerat med flera träslag, bl.a. valnöt, intarsiadekor, mässingsbeslag, höjd 102, 80x47, nyckel finns
nyckelskylt saknar skruv