Fat i porslin

Fat i porslin
Fat i porslin
Fat i porslin
Fat i porslin

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, porslin, troligen Japan, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått av påfågel, diameter ca 46 cm

smärre kantnagg

359257

2016-02-07