Stolar nyrokoko

Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, nyrokoko, 1800-talets slut, skuren dekor, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, fläckar

359262

2016-02-07