Grammofon

Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAMMOFON, 1900-tal, fodral i mahogny, lös vev, höjd ca 44, 40x40 cm,

Slitage, skruvar saknas till vevhålsbeslag

359263

2016-02-07