Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAMMOFON, 1900-tal, fodral i mahogny, lös vev, höjd ca 44, 40x40 cm,
Slitage, skruvar saknas till vevhålsbeslag
359263
2016-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här