Skulptur patinerad metall

Skulptur patinerad metall
Skulptur patinerad metall
Skulptur patinerad metall
Skulptur patinerad metall
Skulptur patinerad metall
Skulptur patinerad metall
Skulptur patinerad metall
Skulptur patinerad metall

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, 1900-talets mitt, sydostasien, patinerad metall, i form av instrumentspelande kvinna, på träsockel, höjd med sockel 35 cm

Ytskador

359271

2016-02-07