Elefant i rotting

Elefant i rotting
Elefant i rotting
Elefant i rotting
Elefant i rotting
Elefant i rotting
Elefant i rotting
Elefant i rotting
Elefant i rotting

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELEFANT, 1900-talets, mitt, troligen Frankrike, rotting, öppningsbara luckor för förvaring inuti elefanten, höjd 79, längd 140 cm

Skador

359286

2016-02-07