Buddaskulpturer

Buddaskulpturer
Buddaskulpturer
Buddaskulpturer
Buddaskulpturer
Buddaskulpturer
Buddaskulpturer

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BUDDHASKULPTUR, 1900-talets andra hälft, Indien/Nepal, förgylld brons, höjd 53 cm

359289

2016-02-07