Tallrikar Kina

Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, dekor i famillerosefärger, 1800-tal, FAT, snäckformat, Japan, dekor i imarifärger, 1800-tal, tallrikarnas diameter 22,5 cm

Nagg

359299

2016-02-07