Buddhahuvud i brons

Buddhahuvud i brons
Buddhahuvud i brons
Buddhahuvud i brons
Buddhahuvud i brons
Buddhahuvud i brons
Buddhahuvud i brons
Buddhahuvud i brons
Buddhahuvud i brons
Buddhahuvud i brons
Buddhahuvud i brons

Klubbat för:

9 000 SEK

2 000 SEK

SKULPTUR, del av, Buddhahuvud, Ayutthaya-stil, troligtvis 1700-tal , brons, tota lhöjd 45 cm

Omfattande skador

359304

2016-02-07