Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, majolika, fot i bronserad zink, höjd exkl brännglas ca 59 cm

Något sned, slitage

359317

2016-02-07