Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, nyrokoko, 1800-talets slut, sockel i trä, urtavla och urverk märkta Potonie Paris höjd ca 39 cm

Nyckel saknas, sitage, urtavla med skador

359320

2016-02-07