Medaljong

Medaljong
Medaljong
Medaljong
Medaljong
Medaljong
Medaljong

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEDALJONG, Oscar II, gips, diameter 57 cm

Slitage, nagg

359323

2016-02-07