Väggtelefon

Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

VÄGGTELEFON, 1900-talets början, ek, höjd 58 cm

Slitage, ej funktionstestad

359326

2016-02-07