Vägglyster 1 par

Vägglyster 1 par
Vägglyster 1 par

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLYSTER, 1 par, rokokostil, 1900-tal, behängd med olikslpade prismor, för 2 ljuspunkter, höjd ca 43 cm

Slitage, enstaka prismor kan saknas

359335

2016-02-07