Pol Bury färgetsning

Pol Bury färgetsning
Pol Bury färgetsning

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

POL BURY (1922-2005), Komposition, signerad och numrerad Pol Bury 9/20, färgetsning, 55x46, bladstorlek 78x57,5 cm

359337

2016-02-07