Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THEODOR LUNDH (1812-1896), tillskriven: Nature morte med fåglar, olja på duk, oval ca 30,5 x 25 cm
skador, färgbortfall
359341
2016-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här