Theodor Lundh oljemålning

Theodor Lundh oljemålning
Theodor Lundh oljemålning
Theodor Lundh oljemålning
Theodor Lundh oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEODOR LUNDH (1812-1896), tillskriven: Nature morte med fåglar, olja på duk, oval ca 30,5 x 25 cm

skador, färgbortfall

359341

2016-02-07