Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANDRÉ LANSKOY (1902-1976), Komposition, signerad och numrerad Lanskoy, 23/100, färglitografi 64x50 cm bladstorlek 75x55 cm
359343
2016-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här