André Lanskoy färglitografi

André Lanskoy färglitografi
André Lanskoy färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDRÉ LANSKOY (1902-1976), Komposition, signerad och numrerad Lanskoy, 23/100, färglitografi 64x50 cm bladstorlek 75x55 cm

359343

2016-02-07