David Parsén oljemålning
2016-02-07
359351
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAVID PARSÉN (1896-1977): Landskap i höstskrud med vatten , signerad D. Parsén -51, olja på duk, ca 39x50 cm