David Parsén oljemålning

David Parsén oljemålning
David Parsén oljemålning
David Parsén oljemålning
David Parsén oljemålning
David Parsén oljemålning
David Parsén oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

DAVID PARSÉN (1896-1977): Landskap i höstskrud med vatten , signerad D. Parsén -51, olja på duk, ca 39x50 cm

Zustandsbeschreibung

359351

2016-02-07