Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
DAVID PARSÉN (1896-1977): Landskap i höstskrud med vatten , signerad D. Parsén -51, olja på duk, ca 39x50 cm
Zustandsbeschreibung
359351
2016-02-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner