Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vindgator", EA 1978, signerad Roland S, färglitografi, ca 51 x 33 cm
Ingår i Samling Roland Svensson
Med dedikation
359354
2016-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här