Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vindgator", EA 1978, signerad Roland S, färglitografi, ca 51 x 33 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

359354

2016-02-07