Arman färglitografi

Arman färglitografi
Arman färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Violons, signerad och numrerad Arman 149/150, färglitografi, 75x55 cm

359358

2016-02-07