André Lanskoy färglitografi

André Lanskoy färglitografi
André Lanskoy färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDRÉ LANSKOY (Frankrike, 1902-1976), Journal d´un Fou, signerad och numrerad Lanskoy 51/100, färglitografi, 44x67 cm

359364

2016-02-10