Takkrona Venini 1900-tal

Takkrona Venini 1900-tal
Takkrona Venini 1900-tal

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TAKKRONA, sannolikt Venini, Murano, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, prismor i klarglas, höjd ca 77 cm

Mindre nagg

359373

2016-02-08