Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stilla vinterdag, Nasen", signerad och numrerad 226/250, färglitografi, ca 34 x 59 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Saknar glas

359386

2016-02-07