Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarsommar", signerad roland S, pt, färglitografi, ca 33 x 42 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

359390

2016-02-07