Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
MUSSE PIGG RING, 1930-tal, troligen omgjord pin utgiven av Stockholms Dagblad, delvis emaljerad, senare monterad på ring, längd ca 15 mm
Ytskador och med emaljbortfall
359405
2016-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här