Ring Musse Pigg

Ring Musse Pigg
Ring Musse Pigg
Ring Musse Pigg
Ring Musse Pigg
Ring Musse Pigg
Ring Musse Pigg

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

MUSSE PIGG RING, 1930-tal, troligen omgjord pin utgiven av Stockholms Dagblad, delvis emaljerad, senare monterad på ring, längd ca 15 mm

Ytskador och med emaljbortfall

359405

2016-02-14