Omega 18 k guld
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
OMEGA, herrarmbandsur, 18 k guld, Constellation, quartz, 1970-tal, cal 1330, urverk otydligt numrerat (?)31508 , boett nr: 191.8605, safirglas, integrerad originallänk, numrerad 391.8605 A, diameter ca 34 mm, längd 19,2-19,7 cm, totalvikt ca 79,5 g
Slitage, ej funktionstestad
359410
2016-02-08