Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Pelardag på Norrpada", Möja skärgård, signerad roland S, färglitografi, ca 20 x 30 cm
Ingår i Samling Roland Svensson
Med dedikation
359414
2016-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här