Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "HMS Ymer i Arktis", signerad roland S, Provtryck April 1980, färglitografi, ca 43 x 33 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

359435

2016-02-07