Spegel 1940-tal

Spegel 1940-tal
Spegel 1940-tal
Spegel 1940-tal
Spegel 1940-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets första hälft, fasettslipat glas, höjd 172 x 60 cm

Skador

359439

2016-02-08