Sockerruska 1 par silver

Sockerruska 1 par silver
Sockerruska 1 par silver
Sockerruska 1 par silver
Sockerruska 1 par silver
Sockerruska 1 par silver
Sockerruska 1 par silver
Sockerruska 1 par silver
Sockerruska 1 par silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOCKERRUSKA, 1 par, silver, 1900-talets andra hälft, rokokostil, Danmark, höjd 23 cm, vikt ca 640 g

Slitage

359447

2016-02-08